درباره ما

قهوه، دنیای بینهایت…

قهوه فقط یک نوشیدنی نیست! به قول اروپاییها :
coffee is life
تقریبا همه دوستداران این نوشیدنی معجزه آسا در سراسر دنیا به نوعی با قهوه های مختلف آشنایی دارن و تقریبا هرکدوم رو برای یک بارهم که شده امتحان کردن…
اما جدا از انواع و اقسام مختلف قهوه که باعث شده هر نوع ذائقه ای رو راضی نگه داره، آیا از دنیای بینهایت قهوه چیزی میدونید؟ آیا از خواص شگفت انگیز قهوه چیزی میدونید؟ آیا دوستدارید که با انواع قهوه و فراورده های مرتبط بااون و همچنین آموزش تهیه قهوه های مختلف آشنا بشید؟؟ آیا میدونید قهوه تازه و مرغوب رو چطور و از کجا تهیه کنید؟
باعث افتخار ماست که همانند دیگر همکارانمان در کشور، شما عزیزان را در این امر همراهی کنیم.
شرکت اورجینال کافی با هدف تهیه و پخش بدون واسطه انواع محصولات مرتبط با قهوه و ملزومات آن از بهترین برندها و واردکنندگان در کشور، و همچنین در جهت آشنا نمودن هموطنان عزیزمان با انواع قهوه و شناخت هرچه بهتر این نوشیدنی خاص، در سال ۱۳۹۸ فعالیت خود را در سطح استان اصفهان و با همکاری تنی چند از فروشگاههای باسابقه شهراصفهان آغاز کرد. پس از مدتی، فعالیت ما به شکل گسترده تری ادامه یافت و منجر به همکاری با دوستانمان در استانهای تهران، فارس، خراسان، مازندران و… گردید و همین موضوع باعث شد که برای سرعت و تسهیل در امر خرید و فروش محصولات و همچنین جذب اعتماد مشتریان جدید، تصمیم به راه اندازی سایت و فروشگاه اینترنتی اورجینال کافی گرفتیم.
امیدواریم که همیشه و درهمه حال بتوانیم در ارائه خدمت صادقانه به شما مشتریان عزیز کوشا باشیم.
سپاس فراوان از همراهی شما عزیزان، اورجینال کافی

درباره ما